Intraceuticals


 

Intraceuticals - to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metodyIntraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Terapie Intraceuticals:

 • Rejuvenate - ma działanie odmładzające i wygładzające.
 • Atoxelene - redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust.
 • Opulence - rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt.
 • Clarity - leczy skórę trądzikową oraz stany zapalne.

Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W walce z trądzikiem wykonuje się dwa zabiegi w tygodniu. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.
Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami - wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd. Czas zabiegu ok 1,5 godz.

Klient/ka, która zdecyduje się na Program, otrzymuje Pakiet zawierający preparaty do zabiegu oraz produkty do pielęgnacji domowej.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji - po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.


Efekty metody Intraceuticals

Efekty metody Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.
Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie.
Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda Intraceuticals rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

Elementy skuteczności Intraceuticals

Wysoka skuteczność metody uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu czystego Tlenu Barycznego. Unikalna technologia System Tlenowy Intraceuticals zapewnia odpowiednio stężony i sprężony tlen dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz wnikanie aktywnych składników leczniczych i pielęgnacyjnych.

Bezpieczeństwo

Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów - to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych i medycznych.
Metodę stosuje się w 2500 klinikach i gabinetach lekarskich i kosmetycznych w 35 krajach świata. Wykonano do chwili obecnej  ponad jeden milion zabiegów. Produkty używane są przez najbardziej prominentne i wymagające osoby na świecie.


 

Na innowacyjność metody Intraceuticals składają się następujące elementy:

 1. Wykorzystanie terapii tlenem hiperbarycznym, stworzonej do leczenia choroby dekompresyjnej i wykorzystywanej w medycynie konwencjonalnej od 40 lat do leczenia poparzeń, przyspieszania gojenia się trudnych ran – w dermatologii (leczenie egzemy, łuszczycy) oraz kosmetologii.
 2. Zastosowanie tlenu pod ciśnieniem, jako element systemu transportowania substancji aktywnych do skóry.
 3. Wynalezienie urządzenia zdolnego: do pobierania z otoczenia powietrza i przepuszczania go przez sito molekularne, aby podawać czysty Tlen, a przy tym sprężać go do bezpiecznego i optymalnego dla skóry ciśnienia 1,5 bara. Ponadto urządzenie pozwala podawać tlen nieprzerwanym strumieniem !!!
 4. Wykorzystanie zjawiska infuzji (zasysania) - opracowanie specjalnego aplikatora, który w taki sposób podaje tlen na skórę, że wytwarza on na jej powierzchni próżnię, dzięki której skóra zasysa rozpylone wcześniej na jej powierzchni specjalne, ukierunkowane serum kosmetyczne. Serum to jest z jednej strony zasysane, z drugiej zaś wtłaczane poprzez aplikowanie tlenu pod lekkim i bezpiecznym ciśnieniem.
 5. Wynalezienie takiej postaci kwasu hialuronowego (niskocząsteczkowy, niepolimeryzowany), która pozwala przenikać do skóry. Normalnie kwas ten nie jest w stanie przeniknąć do skóry i do czasu opracowania tej metody stosowano go i w dalszym ciągu się tak wykorzystuje - do działania powierzchniowego.
 6. System warstw hialuronowych - Warstwowanie hialuronowe:
  Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy penetruje głęboko do skóry, gdzie każda jego cząsteczka przyłącza wodę i w ten sposób następuje wypełnienie przestrzeni międzykomórkowych. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy przyłączający wilgoć z otoczenia i pieczętujący (zamykający) wilgoć zgromadzoną przez niskocząsteczkowy.


CENNIK

Zabiegi na twarz 


Rejuvenate – kuracja odmładzająca z kwasem hialuronowym

pojedynczy zabieg 450 zł
program 6 zabiegów + zestaw do pielęgnacji domowej 3 000 zł
rejuvenate +wzmacniacze 500 zł
rejuvenate + przeciutleniacze 500 zł
rejuvenate + witamina A 500 zł
rejuvenate + witamina C 500 zł
rejuvenate + kolagen 5 20 zł
program 6 zabiegów 2 200 zł

Atoxelene – kuracja na zmarszczki mimiczne , okolice oczu i ust

pojedynczy zabieg 350,00 zł
zabieg rejuvenate + atoxelene
pojedynczy zabieg
700,00 zł

Opulence-leczenie przebarwień

pojedynczy zabieg 400 zł
program 6 zabiegów +zestaw do pielęgnacji domowej 2 400 zł
program 6 zabiegów -zestaw do pielęgnacji domowej 2100 zł

Clarity – kuracja na trądzik różowaty , stany zapalne

pojedynczy zabieg 400 zł
program 6 zabiegów +zestaw do pielęgnacji domowej 2 400 zł
program 6 zabiegów -zestaw do pielęgnacji domowej 2100 zł

 


 

Masz pytanie? NAPISZ DO NAS


   

  tel. 733 11 77 11

  email: fyd@vp.pl

  Warszawa, Saska Kępa
  ul. Libijska 10G

  Bezpłatny parking przed samym gabinetem.


  Gabinet czynny:
  Poniedziałek - piątek 9 - 21
  Sobota 9 - 15

  Dojazd :